Spotkanie z Prezydentem Miasta Rzeszowa

Dodano 18.10.2018

        W dniu 17 października 2018r. w Sali Sesyjnej Rzeszowskiego Ratusza odbyło się spotkanie Prezydenta Rzeszowa p. Tadeusza Ferenca z przedstawicielami Rzeszowskiej Organizacji Wojewódzkiej Związku Żołnierzy Wojska Polskiego na czele z jej Prezesem kol. ppłk dypl. Józefem Mroczką.

     W swoim wystąpieniu Prezydent Miasta p. Tadeusz Ferenc wyraził swoje poparcie dla aktualnych działań naszego Związku. Zwrócił uwagę na fakt, że nie powinno się dzielić żołnierzy na lepszych czy też gorszych w zależności od tego gdzie w sytuacji II Wojny Światowej się oni znaleźli, ponieważ dla „szarego żołnierza” celem zawsze była „wolna Polska”.

     W dalszej części spotkania jego uczestnicy zostali zapoznani z aktualną sytuacją związaną z rozwojem miasta, trwała ożywiona dyskusja dotycząca problemów miasta i jej mieszkańców. Na zakończenie Prezydent Miasta p. Tadeusz Ferenc podziękował jego uczestnikom za niezawodne przybycie. Podkreślił, że wynikłe z dyskusji uwagi postara się wykorzystać, jako wskazówki do dalszej działalności w taki sposób, aby miasto Rzeszów rozwijało się jeszcze bardziej dynamicznie, aby jego mieszkańcom żyło się jeszcze lepiej.  

    W czasie spotkania zostały wręczone medale i odznaczenia grupie najbardziej wyróżniających w pracy społecznej członków związku. 

Tekst i zdjęcia: Roman Rumak

Adres naszej siedziby:

Zarząd Wojewódzki Związku Żołnierzy Wojska Polskiego              

ul. Skubisza 9/27

35-207 Rzeszów

Dni i godziny urzędowania: poniedziałek i czwartek w godzinach od 10:00 do 12:00

Kontakt z nami:

email: biuro@zzwp.rzeszow.pl

Sekretarz Zarządu: płk w st. spocz. Julian JAWORSKI,  tel. kom. 723 652 980

Dyrektor Biura: mjr w st. spocz. Józef GRZEBYK,  tel. kom. 509 394 421

Prezes Zarządu: płk dypl. w st. spocz. Józef MROCZKA,  tel kom. 602 792 968, email: jozef@mroczka.rzeszow.pl